Harry Potter filmy

Draco & Princ dvojí krve

13. října 2012 v 17:05 | Alis
V šestém díle - Harry Potter a Princ dvojí krve - dostal velký prostor Draco Malfoy alias Tom Felton. A koho jiného se na Draca a jeho roli v tomhle filmu zeptat než samotného Toma? Co si o Dracovi v Princi dvojí krve myslel? Jak se díval na jeho nelehké postavení a úkol? Má tak trochu tendenci ho obhajovat (podobně jako Ralph Voldemorta)? Nebo? Umí se vcítit do Dracovi situace? Posuďte sami.


Helena & Belatrix

8. října 2012 v 23:38 | Alis
Pozdě ale přece přicházím s tématem k pátému dílu Harry Potter a Fénixův řád. V tomto díle se objevuje Helena Bonham Carter, a tak jsem se rozhodla najít něco k její roli. A to především proto, že mě její záporná role nesmírně zaujala. Tato interview-otázka se týká vzhledu její postavy (podobně jako u Siriuse). Ovšem já mám k jejímu vzhledu jistý názor už dlouho, a tak bych se o něj ráda podělila.Fiennes & Voldemort

29. září 2012 v 13:31 | Alis
Jelikož dnes je na programu čtvrtý díl HP ságy - Harry Potter a Ohnivý pohár, bylo by dobré dát prostor lordu Voldemortovi alias Ralphu Fiennesovi. Takže jaký je Raplhův názor na jednu z nejzápornějších rolí, které hrál (ačkoliv v roli Amona Goetha v Schindlerově seznamu má Voldemort docela slušnou konkurenci)? Nebo spíš čím Voldemorta omlouvá?


Sirius & jeho vzhled

21. září 2012 v 20:50 | Alis
Sirius je, na tom se asi všichni čtenáři knih (a mých fanfiction) shodnou, prezentován jako fešák. Především tak byl popisován v mládí. Jeho role se ujal skvělý Gary Oldman poprvé právě ve třetím dílu Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Ale konečné vzezření Siriuse Blacka se v mnoha ohledech liší od každodenní podoby Oldmana. Jak vlastně mohl Sirius vypadat?


Ron & slimáci

15. září 2012 v 14:31 | Alis
Na druhém dílu Harry Potter a Tajemná komnata miluju scénu se slimáky, je prostě skvělá! Smutné je, že se tohle velké přátelské a ochranitelské gesto Ronovi docela vymstilo. Každopádně je to skvěle nechutné a jeho výraz je naprosto kouzelný a hlavně přesvědčivý.


Alan & always

8. září 2012 v 20:54 | Alis
Dnes vysílájí na TV NOVA Harry Potter a Kámen mudrců. K této příležitosti jsem se rozhodla (stejně jako při vysílání dalších dílů) najít něco zajímavého, co se týká herců. A přestože tímhle dílem příběh našeho oblíbeného čaroděje teprve začíná, dnešní zajímavost se vztahuje k poslednímu dílu. Ale bude patřit Alanu Rickmanovi, se kterým se Harry při dnešním setkání potká poprvé netušíc, jak velkou roli bude tenhle "černý" profesor v jeho životě hrát. A tahle "hláška", která se vztahuje k tomu vůbec nejpompéznějšímu z celé jeho role, se Alanovi opravdu povedla... 
 

ReklamaVšechny postavy (kromě mých vlastních) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva.
Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.