II. díl: Elizabeth: Život po Voldemortovi

Epilog

22. listopadu 2010 v 15:00 | Alis
V epilogu se zase posuneme o kousíček dál. Splní se Eliz něco, co jí k absolutnímu štěstí schází?

26. kapitola: Astoria G.M.

22. listopadu 2010 v 7:00 | Alis
Elizabeth nezemřela. A čeká ji opravdu milé probuzení - po boku Olivera i Draca. Co je vedlo k tomu se nepozabíjet? Paní Weethová potřebuje pomoc. A dostane se jí pomocné ruky.
O několik let později je Elizabeth stále paní Woodovou a míří se svým manželem na svatbu.

25. kapitola: Hlídačka

21. listopadu 2010 v 11:00 | Alis
Z Elizabeth se stal osobní bodyguard Malfoyových a Weethových. Snaží se udobřit si Olivera. Oblíbí si malého Weetha a přítomnost Astorie jí není nikterak příjemná. Navíc uprchlí Smrtijedi opravdu nemají v plánu se schovávat.

24. kapitola: Vydařený Silvestr

20. listopadu 2010 v 19:00 | Alis
Oliver pozve své přátele na oslavu Nového roku, kterou pořádá jeho famfrpálový klub. A samozřejmě, že Draco na takové události nemůže chybět. Jenomže celou oslavu naruší Smrtijedi, kteří stále neřekli poslední slovo. A Oliver bude velice naštvaný, když zjistí, jaký úkol má jeho manželka.

23. kapitola: Akce - úspěch - nespokojený manžel

19. listopadu 2010 v 22:32 | Alis
Neúspěchu a neštěstí už bylo příliš. John je připraven promluvit si se Siriusem o Sereně. Celá rodina je zase pohromadě. A dokonce i v práci se Harrymu, Ronovi a Liz daří. Jenom Oliver se cítí poněkud zanedbáván.

22. kapitola: Harry nezůstal idiotem dlouho

18. listopadu 2010 v 22:53 | Alis
Harry zase jednou jedná na vlastní pěst. Ale stejně jako obvykle v tom není sám. Jenže Serena, co by jeho matka, si uvědomuje, že je čas udělat něco, co je nepříjemné, přesto to k jejím povinnostem co by k jejím povinnostem jako Harryho náhradní matky patří. A i Harry si uvědomí, že má rodinu, na které mu záleží a která ho miluje.

21. kapitola: Hrdina, co potřebuje hrdiny

15. listopadu 2010 v 15:51 | Alis
I největší hrdina všech dob, který zbavil svět lorda Voldemorta, se někdy sekne. Možná si Harry myslel, že se mu bude dařit vždycky a ve všem. Jak se k jeho chybě a jejím následkům postaví Elizabeth a Serena?

20. kapitola: Přehlídka a večeře

14. listopadu 2010 v 22:11 | Alis
Je Elizabeth tedy těhotná? Levandule nezapomněla, co jí Eliz a Ginny slíbily. Jak si děvčata povedou na přehlídkovém molu? A kdo přijde k Blackovým na večeři?

19. kapitola: Azkaban a lékouzelník

13. listopadu 2010 v 21:35 | Alis
Lizzie se dostává pracovně do Azkabanu. A osud tomu chtěl, aby se setkala s jedním vězněm, kterého zná. Navíc v této kapitole rozhodne řešit svoje možné těhotenství. S kým?

18. kapitola: Svatba, manželství a červené kroužky

13. listopadu 2010 v 18:50 | Alis
Elizabeth musí zařídit několik věcí ohledně svatby. A dostane i jistou zajímavou nabídku. Čeká ji ten nejdůležitější den (nebo jeden z nejdůležitějších). A její matka začne mít své podezření. Podezření, které by mohlo její dceři otočit život vzhůru nohama.

17. kapitola: Krutá realita

13. listopadu 2010 v 1:25 | Alis
Elizabeth se účastní bystrozorského kurzu a nutno podotknout, že s ní nejednají v rukavičkách. Naštěstí má ona i její přátelé spoustu lidí, kteří se o ni chtějí postarat. Serena se snaží si dceru usmířit. Uvědomuje si, že jí John chybí. A chybí skutečně jenom Eliz?

16. kapitola: Matka a dcera jednají stejně?

12. listopadu 2010 v 18:19 | Alis
Elizabeth dostane od své matky velmi cennou radu. A někdy člověk zkrátka nemůže jinak, než udělat to, co je pro něj nejlepší. Oliver o svou snoubenku pořád velmi stojí. A Draco Malfoy je nejspíš mistr špatných rozhodnuté a unáhlených činů.

15. kapitola: Jeden dlouhý den pokračuje

11. listopadu 2010 v 23:01 | Alis
Jakoby na Malfoy Manor nemohli být Eliz a Draco v klidu. A tak i tentokrát dojde na ošetřování. A staré místo vyvolává staré pocity a vzpomínky. Ale opravdu jsou ty pocity tak staré? Jenže někdy stačí jediná věta a všechno se pokazí...

14. kapitola: Draco, tango, nezvaný host

10. listopadu 2010 v 9:02 | Alis
Lizzie je s Dracem na Malfoy Mannor. A kupodivu má na tohle místo i hezké vzpomínky. Jejich zajímavý večer naruší nezvaný host...

13. kapitola: Bradavický ples

8. listopadu 2010 v 19:32 | Alis
Elizabeth se vydává s Oliver na bradavický ples. Krásné zakončení bradavických let. Setkává se tu s Dracem. A Oliver zase jednou popustí svou žárlivost. Tentokrát ale natolik, že to Elizabeth nechce tolerovat. A tak skončí na mostě. Půjde za ní Draco?

12. kapitola: Od Vánoc k létu

8. listopadu 2010 v 9:18 | Alis
Dlouhé období, které prožije Lizzie docela v klidu. Ačkoliv... její život asi nikdy úplně klidný a stereotypní nebude.

11. kapitola: Večeře zpestřená soubojem

6. listopadu 2010 v 23:57 | Alis
Elizabeth se svým chováním zase přiblížila k Dracovi. Ten přijde s matkou na večeři. Jenomže bude stejně vstřícný k jejich obnovenému přátelství i Oliver?

10. kapitola: Poslední oficiální soud

6. listopadu 2010 v 20:12 | Alis
Překoná nakonec Eliz potupu, kterou jí připravil Draco? Dojde k soudu a bude vypovídat o jednom z nejhorších dní svého života? Bude někdy takhle Pandořina skříňka skutečně uzavřena? A co William?

9. kapitola: Mezi námi obrazy

5. listopadu 2010 v 23:01 | Alis
Serena si s Johnem velmi rozumí. A Severus je možná pozornější než ona. Povede se Sirusem důležitý rozhovor. A Black udělá něco, co jej bude velmi tížit, ale postaví štěstí své ženy nad své sobecké já.

8. kapitola: "Ty malá děvko"

5. listopadu 2010 v 16:52 | Alis
Jak přijme velká a členitá rodina Elizabeth fakt, že se bude vdávat? Lizzie se dozvídá o Dracově problému. Chce mu pomoct, ale Draco se ve své krizi utápí pořád víc a víc... A kdo je ve skutečnosti profesor Willcock?

7. kapitola: Elizabethina zahrada

5. listopadu 2010 v 11:44 | Alis
Sirius, John a Severus něco chystají a nejpodivnější na tom je, že Oliver je v tom taky. Co mají za lubem?

6. kapitola: Dracova krize

4. listopadu 2010 v 9:19 | Alis
Draco má problém. Jediný člověk, který by mu mohl pomoct, je Elizabeth. Ale on ji nechce vidět. Nakonec je však strach z Azkabanu silnější než on. Jenomže přijde do Bradavic v tu nejméně vhodnou chvíli...

5. kapitola: Celebrita a skandál

4. listopadu 2010 v 9:18 | Alis
Slavní to nemají jednoduché v žádném světě. Elizabeth a Olivera čeká po probuzení nepříjemné překvapení. A další problém, který musí Lizzie řešit. Zdá se, že se z ní na "stará kolena" vyklube pravá Blacková.

4. kapitola: Famfrpál a sex

2. listopadu 2010 v 12:30 | Alis
Pro Eliz je těžké začlenit se mezi ostatní a sdílet problémy mladých lidí svého věku. A někdy je řeší možná až příliš rázně - po Blackovsku. Doufá, že alespoň její oblíběný famfrpál jí trochu spraví náladu. Ale zadělá si jenom na další problém. Naštěstí je tu Oliver Wood.

3. kapitola: Obrana, nejen proti černé magii

2. listopadu 2010 v 12:30 | Alis
Další změna v profesorském sboru se týká Obrany. Kdo ji přijde učit? Elizabeth má problém s jednou z dívek a nechápe její příčinu?! A čeká ji průšvih. Což je komické vzhledem k tomu, čím vším si musela projít...

2. kapitola: Staronové lektvary se Serenou

2. listopadu 2010 v 12:30 | Alis
Hrdinové se vrací do Bradavic. Sice čekali, že to bude divné, ale možná je to ještě horší, než předpokládali. A bohužel ani jejich nová učitelka lektvarů, není tak stejná osoba, kterou doma tolik milují. Severus si uvědomuje, že jeho a především Siriusovo zasahování do životů živých není úplně v pořádku.

1. kapitola: Kurz zvěromágie

2. listopadu 2010 v 12:29 | Alis
Jaký je život podivné rodinky, která vznikla spojením děvčat Snapeových, mužů Wespurtových a Harryho Pottera? A co Sirius a Severus? Zmizeli z života svých "žen" nadobro?

Prolog - Elizabeth: Život po Voldemortovi

2. listopadu 2010 v 11:34 | Alis
A je tu pokračování... Podaří se Eliz a jejím přátelům zařadit zpátky do společnosti a řešit běžné starosti? Možná se to zdá jednoduché, ale opravdu to tak bude?
 
 

ReklamaVšechny postavy (kromě mých vlastních) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva.
Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.