Spravedlnost pro Prince

21. kapitola / Epilog?

24. srpna 2013 v 21:34 | Alis
Hermiona se vydává na návštěvu za Severusem. Uvědomuje si, že má k návštěvě nějaký důležitý důvod, jenom zatím neví jaký. V životě Severuse Snapea se nemění jenom jeho domov - z černé na bílou. Ale je na takovou změnu připravený? Stojí o ni?

20. kapitola

4. července 2013 v 0:29 | Alis
Uplynul nějaký čas. Hermiona a Severus žijí vlastní životy. Ten Snapeův je kupodivu až příliš zaplněný a barevný, přesto mu něco chybí. Hermiona si už začíná užívat obyčejný život - má práci, rande. Ale jakoby by Danny Zuko probudil ve Florianovi Štědrém šťouravost, potřebu všechno vědět nejlíp. Co ví o Hermioně? Malý tip - pozorně se zamyslete nad citátem, hodně napovídá...

19. kapitola

31. března 2013 v 16:55 | Alis
Tak moje bakalářská práce je odevzdaná! Proto vám přináším novou kapitolku Spravedlnosti. Kvůli tomu dlouhému čekání je delší, než je obvyklé.
Plán si všichni zúčastnění stanovili. Teď je jen třeba se ho držet. A to i před všetečnými zvědavci. Společná tajemství všechny sblíží. Koho nejvíc?

18. kapitola

9. února 2013 v 15:27 | Alis
Minule se sešla různorodá skupina lidí, kterou ale spojuje Severus Snape. Každý má své vlastní zájmy, se kterými do vyjednávání vstupuje. Dospějí nakonec všichni k řešení, které bude prospěšné pro všechny? A jak se s mírou prospěchu vypořádá nekompromisní Harry?

17. kapitola

5. ledna 2013 v 22:04 | Alis
Přijde Harry se Štědrým? Uvěří Dracovi? A kdo všechno se nakonec přemístí do domu, kde Malfoyovi drží Hermionu Grangerovou? Severus Snape se objevuje, přesně jak zněly instrukce. Ale nehodlá poslušně naslouchat. Dojde nakonec na klidný rozhovor, o který se Draco a Hermiona nepřímo pokoušejí?

16. kapitola

25. prosince 2012 v 17:43 | Alis
Jak vyřeší Hermiona a Severus svůj polibek? Bude na něco takového vůbec čas? Draco Malfoy se ozývá a má svůj vlastní plán a vlastního komplice. Aby se vyřešila alespoň jedna zapeklitá situace se Severusem, je třeba, aby zasáhl někdo, kdo doposud stál mimo veškeré dění. A Hermiona chce vědět, co je a není možné. Nemůže se dál točit v kruhu.

15. kapitola

4. prosince 2012 v 0:56 | Alis
HG/SS Jak Hermiona naloží s informací, kterou se od Draca dozvěděla? Jak se s tím vším popere? Mezi dvojicí hrdinů dojde k nezvyklé situaci. Budou řečena slova, která nelze vzít zpět. Ale možná se stane něco, co všechna slova zastíní. Užijte si zase po delší pauze novou... nebojím se tentokrát říct... dávku emocí.

14. kapitola

18. listopadu 2012 v 21:08 | Alis
Dlouho jsem nenapsala novou kapitolku. Ale doufám, že jste na mě nezanevřeli a odměníte mě komentářem.
Je třeba rozdělit plány. Jenže Hermiona má svůj vlastní plán. Rozhodne se udělat něco, co všechno urychlí. Kde se naknec ocitne? Ale muž, za kterým se vydá, je zklamaný a zrazený. A zklamání a zrazení přenese i na Hermionu. Kdo bude původcem prvního konflitku mezi Hermionou a Severusem?

13. kapitola

22. října 2012 v 10:48 | Alis
Hermionu a Severuse čeká setkání s Florianem Štědrým. Tentokrát se na přípravách podílel i Snape. Dopadne tohle setkání lépe než to první? Co Florian vypátral? Existuje jediný Smrtijed, který by mohl Severusovi pomoct. A bez zastání z "druhé strany" je zbytečné rozvířit společnost dalším procesem se Severusem Snapem. Ale proč se Severus tak brání…? Nemá snad k pravdě dost síly? A dokáže vzdorovat i Hermioně?

12. kapitola

14. října 2012 v 19:50 | Alis
Hermiona a Severus opouští Harryho dům na Tkalcovské. A výběr nového úkrytu je v režii Severuse. Kam se dvojice uchýlí? Bude to místo, které se pro oba stane domovem. Celá kapitolka je klidná, téměř rodinná. Atmosféra je plná blízkosti, ale brzy se změní. Sova totiž přináší krom pošty také konec idyly.

11. kapitola

24. září 2012 v 9:34 | Alis
Jak se bude Hermiona cítit? Jaké bude mít její zranění následky? A především co udělá se Severusem Snapem? Je třeba probrat další postup, najít úkryt. Ale debatu o tomhle problému přeruší zcela jiné rozhovory. Rozhovory, které uslyší víc uší, než by mělo. *Dnešní citát patří vedlejší postavě téhle kapitoly - Kingsleymu Pastorkovi. Nebo i Harrymu? Touží Harry stále po klidu? Umějí vůbec žít on nebo Hermiona v klidu? To všechno posuďte sami.*

10. kapitola

9. září 2012 v 23:01 | Alis
Co se stane? Dokáží Hermiona a Severus čelit útoku? Kam utečou? Kde se schovají? Možná se dnešní citát vztahuje jen ke Smrtijedům. Ale možná si Severus při svém deja-vu připomene, že i on se dopustil chyb. Ponaučí se? Napraví své chyby na Hermioně Grangerové?

9. kapitola

2. září 2012 v 15:12 | Alis
Sny mohou být někdy velmi nebezpečné, zvlášť v kouzelnickém světě, kde mají i zdánlivě obyčejné mudlovsky snadno vysvětlitelné události magickou příčinu. Hermiona se nevzdává a přichází s dalším návrhem, který by mohl pomoct při Snapeově očištění. Severus Snape pod vlivem spravedlivé a nezákeřné Hermiony udělá velkou chybu. Bude jeho chyba potrestána?

8. kapitola

26. července 2012 v 9:27 | Alis
Hermiona je klidnější. A svůj klid si hodlá vychutnat takovou poetickou chvílí, kterou však s někým sdílí. Severus opomene na okamžik svou zodpovědnost, což pomůže prolomit tu ulitu, se kterou Hermiona tolik bojuje, aniž by o tom dívka vlastně věděla. A Florian musí něco vrátit…

7. kapitola

29. června 2012 v 12:33 | Alis
Jak bude probíhat setkání Štědrého, Hermiony a Severuse? A neobjeví se tu ještě někdo? Rozhodne se Florian ochránit svou nestrannost nebo dá přednost spravedlnosti? A stojí vůbec Snape o jeho pomoc? Po tom, co si k němu dovolí, asi těžko. Ovšem i Florian Štědrý má svá tajemství, své zdroje a svou hlavu. Tentokrát patří citát Severusovu chování v této kapitole - možná si ho měl přečíst, než začal jednat.

6. kapitola

25. června 2012 v 18:06 | Alis
Hermiona si dobře uvědomuje, že nezvolila nejvhodnější cestu a strategii. Ale nechce být na vše sama. Bude Snape jejím partnerem a spolubojovníkem v honbě za svou vlastní nevinou? Kapitola nás blíže seznámí s Florianem Štědrým. A citát je otázkou, která zůstává viset ve vzduchu na konci kapitoly.
Tuto kapitolku bych ráda věnovala nedočkavé Nině.

5. kapitola

18. dubna 2012 v 0:24 | Alis
Hermiona a Severus mají jistý stereotypní typ soužití. Ale klid naruší zpráva. Hermiona má plán. Bez Snapea se setká s někým, kdo by mohl pomoct s očištěním Severusova jména. Jenomže zjišťuje, že Florian Štědrý je chytřejší, než předpokládala.

4. kapitola

19. března 2012 v 22:02 | Alis
Hermiona se cítí ponížená a neschopná, protože se před Snapeem zhroutila. Snaží se řešit situaci jakýmsi útěkem, ale ten se jí vymkne z rukou. Nakonec budou oba vystaveni romantické situaci, která jim však bude nepříjemná. Hermiona se snaží obhájit. A nakonec použije argument, který Severuse zaskočí.

3. kapitola

22. února 2012 v 8:36 | Alis
Jak proběhne setkání v Harryho domě? Na co budou myslet Hermiona a Harry a na co Severus? Vymyslí ti tři nějaký plán? A co si Hermiona díky Snapeovi uvědomí?

2. kapitola

8. února 2012 v 0:19 | Alis
Jak proběhnou první společné dny našich hrdinů? Každý z nich chce něco jiného. Nebo ne? Třeba si jenom neumí přiznat, co vlastně chtějí. Ale kdo prosadí svou? Do jakého domu se přemístí a s kým se tam potkají? Najdou u té osoby pomoc?

1. kapitola

27. prosince 2011 v 15:54 | Alis
Hermionu čeká složité vysvětlování. Jak je Snape přijme? Co vlastně vede Hermionu k tomu, aby Snapeovi pomáhala? A jak moc poznamenala válka životy těchto dvou lidí?

Prolog

24. prosince 2011 v 0:57 | Alis
A je tu slibovaný vánoční dárek. Milovníci SS/HG si mohou mnout ruce. Nezapomeňte na info k povídce v "Rozepsaných povídkách".
Hermiona je v nelehké situaci. Kouzelnická společnost není taková, za kterou bojovala. A ona chce napravit alespoň jednu křivdu, které se nové uspořádání dopustilo. Na někom, kdo si to v nejmenším nezasloužil.
 
 

ReklamaVšechny postavy (kromě mých vlastních) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva.
Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.