Ze zápisků čistokrevných

III. kapitola

10. srpna 2013 v 21:00 | Alis
MA. Mudlovská dívka Margaret nemusí čelit problém s plánovaným sňatkem nebo láskou. Z jejího pohledu jsou však podobné starosti naprosto podružné. Na ni totiž leží rozhodnutí, které rozhodně o budoucnosti její a jejích sourozenců. Zvítězí sobectví?

II. kapitola

5. srpna 2013 v 23:02 | Alis
AG. I Astoria se dozvídá, kdo se stane jejím manželem. Ona se ale svému osudu postaví úplně jinak než Draco Malfoy, přestože některé věci a chování ji s Dracem spojují. Například deník. Ale i ten má u Astorie zcela jiný účel než u Draca. V kapitolce se velmi často vyskytuje jedno sloveso, které Astorii nesrmíně trefně vyskytuje... jaké?

I. kapitola

18. června 2013 v 20:25 | Alis
DM. Dracovi je oznámeno, koho si má vzít. Jak Draco tuhle zprávu přijme? Někdy i člověka připraveného na všechno, něco překvapí. Draco se setká se svým kamarádem z Bradavic, se kterým dál udržuje kontakt. A cestu mu zkříží ještě někdo jiný.

Prolog

29. prosince 2012 v 19:12 | Alis
Prolog obsahuje několik zápisků z deníků tří hlavních postav. Podle iniciálů jistě uhodnete první dvě postavy. Ovšem nabízí se spousta otázek. Povídka vznikla po maratonu filmů Jane Austenové. Ale byla to jen náhlá inspirace, která se rozhodně nevleče celou povídkou. Troufám si tvrdit, že z tuctové zápletky, která je na začátku zcela jasná, se vyvine něco mimořádnějšího. Mimo jiné bude v mé povídce poprvé jedna z hlavních postav mudla.
 
 

ReklamaVšechny postavy (kromě mých vlastních) patří J. K. Rowlingové a já na ně nemám žádná práva.
Tyto stránky nebyly vytvořeny za účelem zisku.